Ekonomiczne strony-wizytówki

W niektórych przypadkach instalacja systemu zarządzania treścią (CMS) nie jest bezwzględnie konieczna. Wówczas strona nie jest wyposażona w Panel administracyjny, pozwalający zmianę jej treści.

W przypadku chęci zmiany wybranego tekstu, konieczna jest podstawowa znajomość języka HTML. Usługę taką można również zlecić osobom trzecim.

Podstawową zaletą tego typu rozwiązania jest niska cena, zarówno wykonania jak i eksploatacji (opłaty za hosting), gdyż witryna tego typu posiada minimalne wymagania techniczne.

Jest to atrakcyjna oferta przede wszystkim w przypadku:

  • Niektórych niewielkich firm.
  • Stron tymczasowych.
  • Wizytówek prezentujących podstawowe informacje na temat np. wydarzenia (eventu), dla których większość aktywności przeniesona jest do mediów społecznościowych (jak np. Facebook) lub na zewnętrzny blog.
  • Klientów, dla których samodzielna zmiana kodu HTML nie stanowi problemu.

Należy podkreślić, że mimo wszystko zawsze zalecana jest strona z systemem CMS. W przypadku nawet bardzo małej firmy warto bowiem prowadzić dział aktualności lub artykułów doradczych (zwiększa to zainteresowanie ofertą i jest lepiej widziane przez wyszukiwarki, np. Google), z kolei zmiany w opisie oferty czy danych kontaktowych są najczęściej nieuniknione.

All rights reserved © 2024 by implico.pl

Change language: en